dezynsekcja Warszawa, dezynfekcja Warszawa, deratyzacja Warszawa

Deratyzacja Warszawa

Czego dowiesz się z tego artykułu?

Pozbądź się gryzoni raz na zawsze! Skorzystaj z usług profesjonalnej firmy, która w fachowy sposób zajmie się nawracającym problemem związanym ze szczurami i myszami. Clean Spot to firma z siedzibą w Warszawie, która proponuje swoim klientom szeroki zakres usług. Dzięki skutecznym metodom zwalczania insektów i gryzoni, grono naszych odbiorców stale rośnie. W naszych szeregach mamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy przeprowadzą najpotrzebniejsze prace deratyzacyjne, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo mieszkańców lub pracowników. Wiemy, jak ważne dla naszych klientów są szybkie i bezpieczne dla zdrowia zabiegi, dlatego chcąc sprostać oczekiwaniom stale udoskonalamy metody naszej pracy, inwestując w najskuteczniejsze urządzenia spełniające normy krajowe i europejskie.

Kompleksowa deratyzacja pomoże rozwiązać Twój problem! Zamów profesjonalne usługi w Clean Spot. Nowym klientom, którzy chcą nawiązać z nami stałą współpracę, oferujemy 20% zniżkę oraz konkurencyjne ceny w abonamencie.

Deratyzacja Warszawa – ile kosztuje? Cennik

Usługi Clean Spot to kompleksowa deratyzacja dostępna w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Koszt zabiegu zależy głównie od rodzaju i powierzchni obiektu. Poniżej przedstawiamy szczegółowy cennik.

Rodzaj urządzenia

Cena brutto

Tacka z trutką

4-7 zł (1 punkt deratyzacyjny)*

Karmnik deratyzacyjny (plastikowy) na myszy

8-12 zł (1 punkt deratyzacyjny)*

Chwytacz gryzoni (metalowy) na myszy

25-40 zł (1 punkt deratyzacyjny)*

Karmnik deratyzacyjny (plastikowy) na szczury

15-20 zł (1 punkt deratyzacyjny)*

Chwytacz gryzoni (metalowy) na szczury

40-60 zł (1 punkt deratyzacyjny)*

Dojazd do klienta, doradztwo, kontrola pomieszczeń, wyznaczenie punktów krytycznych, rozstawienie/montaż sprzętu

od 100 zł + koszt wykładanych trutek lub ustawionych pułapek

Dojazd do klienta w celu utylizacji złapanych lub zatrutych gryzoni, uzupełnienie trutki, demontaż ustawionego sprzętu

 od 90 zł

Kontrola stanu obiektu (bez przeprowadzania deratyzacji)

70 zł (ryczałt)

Dojazd do klienta poza granicami Warszawy (max. 30 km od Warszawy)

Dopłata 30 zł

* koszt wykładanych trutek lub ustawionych pułapek

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą. Sprawdź promocje, zniżki oraz rabaty. Odwiedź profil Facebook i zamów profesjonalne usługi deratyzacyjne na terenie Warszawy i okolic.

Deratyzacja Warszawa - czym jest?

Deratyzacja (odszczurzanie) to zabieg polegający na zwalczaniu za pomocą metod chemicznych, mechanicznych, fizycznych lub biologicznych gryzoni i innych uciążliwych ssaków (najczęściej szczury i myszy). W walce stosuje się przeważnie trutki pokarmowe oraz pułapki mechaniczne.

Do najczęściej zwalczanych gatunków gryzoni należą: szczur wędrowny, śniady oraz mysz domowa. Szkodniki nie tylko spożywają produkty, a także surowce, z których one powstają, ale również zanieczyszczają je odchodami, co stanowi dodatkowe zagrożenie.

Deratyzacja, poza zwalczaniem gryzoni w budynkach i mieszkaniach, polega również na zapobieganiu przedostawaniu się tych szkodników do obiektów użytkowych, w których zakładają gniazda i swoje kolonie.

Znaczenie epidemiologiczne:

Szczury to nosiciele aż 60 chorób zakaźnych i inwazyjnych. Myszy natomiast są źródłem licznych chorób wirusowych (wirusowe kleszczowe zapalenie mózgu), a także chorób zakaźnych, jak leptospiroza, salmoneloza, kampylobakterioza czy gorączka Q.

Znaczenie ekonomiczne:

Ostatnimi czasy liczba szczurów w Polsce znacznie zmalała. Wynika to z dużo większej świadomości ludzi na temat zagrożenia jakie niesie za sobą ich obecność. Gryzonie myszowate natomiast cały czas stanowią narastający problem. W przeciągu ostatnich 10 lat ich liczba wzrosła trzykrotnie. Według danych można mówić nawet o 100 tys. myszy w przeliczeniu na 1 km2.

Deratyzacja szczurów Warszawa - jak przebiega?

W Clean Spot stosujemy sprawdzone metody odszczurzania. W całym procesie korzystamy jedynie ze środków, które zostały zatwierdzone i dopuszczone do użytku. Deratyzacja przebiega w 8 etapach.

 • W miejscu przeprowadzania procesu deratyzacji rozmieszczamy tabliczki informujące o zabiegu.
 • Dokonujemy rewizji budynku i lokalizujemy wszelkie miejsca, przez które mogły dostać się gryzonie.
 • Analizujemy problem pod kątem liczebności gryzoni. Na tej podstawie dobieramy metodę zwalczania.
 • Lokalizujemy najczęstsze występowanie gryzoni. Wystawiamy stacje deratyzacyjne. Karmniki wykonane są z trwałych tworzyw przez co nie ulegają uszkodzeniu. Są dodatkowo zabezpieczone kluczem. Swobodny dostęp do wnętrza mają jedynie gryzonie.
 • Pokarm umieszony w karmnikach deratyzacyjnych jest mieszany z trutką – co znacznie bardziej przyciąga szkodniki. Trucizna ma opóźniony czas działania - od 3 do 5 dni. Natychmiastowa reakcja organizmu na spożycie substancji mogłaby odstraszyć resztę gryzoni.
 • Monitorujemy cały przebieg. Jeżeli to konieczne, uzupełniamy stacje deratyzacyjne.
 • Martwe gryzonie są przez nas zbierane i poddane utylizacji.
 • Po całym procesie wystawiamy stosowną dokumentację.

Deratyzacja - ile trwa?

Deratyzacja to proces rozciągnięty w czasie. Rozmieszczamy stacje z pokarmem, by po paru dniach zweryfikować czy gryzonie nadal spożywają umieszone tam mieszanki. Jak wspomnieliśmy wyżej, trutka uśmierca szkodniki po pewnym czasie – ma to na celu uśpienie czujności szczurów i myszy.

Deratyzacja Warszawa - ile razy w roku należy przeprowadzać?

Deratyzację należ przeprowadzać wiosną i jesienią. Regularne przeprowadzanie zabiegów da satysfakcjonujący efekt. Z uwagi na płodność gryzoni, trzeba powtarzać proces minimum dwa razy w przeciągu roku. Jeżeli gryzonie zostaną zauważone po przeprowadzeniu zabiegu odszczurzania, powinno się natychmiast powtórzyć deratyzację.

Deratyzacja – czy jest obowiązkowa?

Zarządcy nieruchomości mają obowiązek utrzymania należytego stanu higieniczno-sanitarnego – w tym zadbać o zabiegi zwalczające gryzonie i inne szkodniki. Podstawą prawną jest art. 22 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. Nr 234, poz. 1570 ze zmianami).

Deratyzacja Warszawa - kto może ją przeprowadzić? Skorzystaj z pomocy profesjonalistów z Clean Spot!

Wybierz kompleksowe usługi deratyzacyjne, które świadczymy na terenie Warszawy i jej okolic. Korzystamy z wieloletniego doświadczenia naszych specjalistów oraz szerokiej palety środków, dzięki którym pozbędziemy się narastającego problemu z gryzoniami. Zaufaj odpowiedzialnej firmie, z oferty której skorzystało już wielu klientów – zarówno prywatnych, jak i instytucjonalnych. Zakończenie wszelkich działań potwierdzamy stosowną dokumentacją.

Wykorzystywane w naszej firmie środki do procesu deratyzacji wyróżniają się wysoką skutecznością, ponieważ:

 • zawierają substancje mumifikujące padłe osobniki,
 • zawierają hormonalne substancje wabiące, które przyciągają gryzonie,
 • zabezpieczone są przed przypadkowym spożyciem lub kontaktem z ciałem ludzkim.

Jeżeli Twój problem dotyczy pojawiających się szczurów i myszy, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Nie pozwól, aby uciążliwy lokatorzy zburzyli Twój spokój. Zaufaj doświadczeniu, które pozwala na skuteczną walkę z gryzoniami. Deratyzacja w Clean Spot to gwarancja sukcesu.

Deratyzacja Warszawa - obszar działania

Warszawa: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz Tarchomin, Gocław, Grochów, Bródno, Stegny, Sadyba, Służew.

A także okoliczne miejscowości:

Marki, Ząbki, Zielonka, Wołomin, Radzymin, Mokre, Okuniew, Halinów, Dębe Wielkie, Mińsk Mazowiecki, Józefów, Otwock, Piaseczno, Pruszków, Błonie, Leszno, Sochaczew, Żelazowa Wola,, Leoncin, Sowia Wola, Truskaw, Łomianki, Izabelin, Klaudyn Czosnów, Nowy Dwór Mazowiecki, Pomiechówek, Jabłonna, Legionowo, Wieliszew, Nieporęt, , Zegrze, Serock, Nasielsk.

Działamy również w miastach i powiatach takich jak:

 • Wyszków i cały powiat Wyszkowski,
 • Legionowo i cały powiat Legionowski,
 • Nasielsk i cała gmina Nasielsk,
 • Nowy Dwór Mazowiecki i cały powiat Nowodworski.