dezynsekcja Warszawa, dezynfekcja Warszawa, deratyzacja Warszawa

Dezynfekcja ozonem (ozonowanie)

Ozonowanie - to doskonała i ekologiczna metoda pozwalająca usunąć niepożądane zapachy z naszego otoczenia, może być również wykorzystana do sterylizacji pomieszczeń. Odpowiednia dawka ozonu działa zabójczo na szkodliwe substancje w powietrzu, neutralizując ich negatywne działanie. Ozonowanie jest metodą w pełni bezpieczną i nietoksyczną.

Ozon jest jednym z najskuteczniejszych znanych środków dezynfekcyjnych. Wszędzie tam, gdzie w bezpośrednim otoczeniu człowieka wymagana jest czystość mikrobiologiczna i sterylność, ozonowanie jest metodą idealną.

Cennik >>

Ozonowanie pomieszczeń (mieszkania, gabinety lekarskie, gabinety kosmetyczne, fryzjerskie, pokoje hotelowe, bary, restauracje itp.) - dzięki ozonowaniu pozbędą się Państwo nieprzyjemnych zapachów (np. dymu tytoniowego), bakterii, roztoczy, wirusów, zarodników grzybów.

Ozonowanie samochodów - umożliwi usunięcie każdego rodzaju nieprzyjemnych zapachów z wnętrza pojazdu. Ozonowanie odgrzybia i dezynfekuje klimatyzację. Metoda ta pozwala na całkowite usunięcie zapachów powstałych na skutek m.in. palenia tytoniu, przewożenia zwierząt, zaniedbań w serwisowaniu klimatyzacji itp.