dezynsekcja Warszawa, dezynfekcja Warszawa, deratyzacja Warszawa

Dezynsekcja Warszawa

Czego dowiesz się z tego artykułu?

Pozbądź się niechcianych lokatorów raz na zawsze! W CleanSpot oferujemy skuteczne zabiegi dezynsekcji, podczas których korzystamy jedynie ze sprawdzonych metod zwalczania uciążliwych owadów. Usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Naszą firmę tworzy wykwalifikowana kadra specjalistów, która przeprowadza najpotrzebniejsze prace, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo klientów i osób znajdujących się w bezpośrednim otoczeniu. Chcąc sprostać oczekiwaniom osób, które nam zaufały, stale udoskonalamy metody naszej pracy, poszerzając zaplecze techniczne o nowoczesny sprzęt dostosowany do wymogów i norm krajowych, jak i europejskich.

Kompleksowa dezynsekcja z CleanSpot to szansa na pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia owadów. Skorzystaj z naszej promocji przygotowanej dla mieszkańców bloków i kamienic. Dla klientów zakładów usługowych, którzy zdecydują się nawiązać z nami stałą współpracę, oferujemy 20% zniżki oraz atrakcyjne ceny w abonamencie.

Dezynsekcja Warszawa – ile kosztuje? Cennik

Skorzystaj z kompleksowych usług CleanSpot. Wybór naszej firmy to gwarancja konkurencyjnych cen. Cena zabiegu dezynsekcji zależy od:

 • charakteru obiektu,
 • powierzchni,
 • rodzaju insektów.

Nie pobieramy dodatkowej opłaty za dojazd do klientów z Warszawy.

Wszystkie nasze usługi dezynsekcji objęte są 3-miesięczną gwarancją.

Rodzaj insektów

Rodzaj obiektu

Sposób zwalczania

Cena

Pluskwa domowa

 

Mieszkania, domy, hotele, hostele

 

metoda opryskowa

3x150 zł*
(wykonujemy trzy dezynsekcje różnymi preparatami)

zamgławianie ULV

2x250 zł*

(wykonujemy dwie dezynsekcje różnymi preparatami)

 W przypadku lokali w których znajdują się więcej niż 3 łóżka, za każde kolejne pobierana jest opłata w wysokości 30 zł/szt.

*W przypadku dezynsekcji przeciwko pluskwom gwarancja udzielana jest po wykonaniu 2 lub 3 zabiegu w zależności od wybranej metody.

Rodzaj insektów

Rodzaj obiektu

Powierzchnia

Cena

Prusaki, karaluchy, rybiki, mrówki i inne - oprysk

 

Mieszkania, domy

 

kawalerka do 30 m2

140 zł

od 31 m2 do 70 m2

160 zł

od 71 do 100 m2

180 zł

Dezynsekcja obejmująca łazienkę, kuchnię i przedpokój

(niezależnie od metrażu mieszkania lub domu) 

120 zł - oprysk
140 zł - metoda żelowa

Prusaki, karaluchy 
metoda żelowa

 

Mieszkania, domy

 

kawalerka do 30 m2

160 zł

od 31 m2 do 70 m2

180 zł

od 71 do 100 m2

200 zł

Mole - oprysk

Mieszkania, domy

do 30 m2

120 zł

od 31 do 60 m2

140 zł

od 61 do 100 m2

160 zł

 

Prusaki, karaluchy, rybiki, mrówki i inne - oprysk

 

Sklepy, zakłady, hotele, restauracje, przedszkola itp.

 

do 100 m2

140-180 zł

od 101 m2 do 200 m2

190-220 zł

od 201 m2 do 300 m2

230 - 300 zł

pow. 300 m2

0,30 - 1 zł

(za 1 m2 w zależności od wielkości powierzchni)

Dojazd do klienta poza granicami Warszawy (max. 30 km od Warszawy)

Dopłata 30 zł

Zapisz się do newslettera. Odwiedź nas na Facebooku i bądź na bieżąco z ofertą. Zapoznaj się z naszymi promocjami, rabatami i zniżkami.

Dezynsekcja – co to jest?

Dezynsekcja jest zabiegiem, który polega na zwalczaniu owadów latających i biegających. Podczas procesu dezynsekcji wykorzystywane są środki biologiczne, chemiczne, fizyczne lub mechaniczne.

Zabieg dezynsekcji stosuje się w walce z takimi owadami jak:

 • prusaki,
 • pluskwy,
 • komary,
 • wszy,
 • karaluchy,
 • mrówki,
 • muchy,
 • pchły,
 • rybiki cukrowe.

Zabieg dezynsekcji wykonuje się najczęściej w:

 • kuchni,
 • łazience,
 • pokojach,
 • piwnicach,
 • garażach.

Jak działamy?

 • kontakt klienta z nasza firmą (telefonicznie, mailowo, poprzez formularz kontaktowy),
 • po nawiązaniu kontaktu z klientem nasz pracownik prosi o przekazanie informacji na temat rodzaju szkodników, od kiedy zaczęły się pojawiać, gdzie najczęściej są widywane,
 • po krótkim wywiadzie klient otrzymuje najważniejsze informacje dot. zabiegu dezynsekcji, tj. jak przygotować mieszkanie, o potencjalnych zagrożeniach związanych z zastosowaniem chemii owadobójczej, o tym jakie środki bezpieczeństwa muszą być zastosowane po wykonanym zabiegu dezynsekcji,
 • następnie ustalana jest cena zabiegu,
 • na końcu klient podaje adres miejsca, w którym ma być wykonana dezynsekcja.

Jakie narzędzia wykorzystujemy?

 • pistolet do aplikacji żelu: pozwala precyzyjnie, pod pełna kontrolą wyłożyć trutkę pokarmową w postaci żelu. Dzięki zastosowaniu różnych końcówek można aplikować żel w najbardziej niedostępnych zakamarkach,
 • opryskiwacz ciśnieniowy: służy do wykonywania zabiegów dezynsekcji w formie oprysków. Opryskiwacz jest wyposażony w lance, która pozwala dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Zintegrowany manometr tłokowy z zaworem bezpieczeństwa umożliwia łatwą kontrolę nad parametrami oprysku,
 • zamgławiacz ULV: służy do rozpylania różnych substancji chemicznych, takich jak środki owadobójcze, bakteriobójcze, odświeżacze, itp. Może być stosowany również do czyszczenia silnym strumieniem powietrza np. trudno dostępnych miejsc lub do suszenia wnętrz samochodów itp.
 • zamgławiacz termiczny: przeznaczony jest do podawania środków ochrony roślin, insektycydów oraz preparatów do dezynfekcji, rozpuszczalnych w oleju lub wodzie. Ma zastosowanie w zwalczaniu szkodników, gdzie substancja aktywna musi być równomiernie rozprowadzona nawet w trudno dostępnych miejscach, bez niepożądanych pozostałości. Zamgławianie termiczne sprawdza się na dużych powierzchniach i przestrzeniach, przy zastosowaniu minimalnej ilości pestycydów, co wiąże się z niewielkim wpływem na środowisko (mało pozostałości, brak wnikania do gruntu).

Szkodliwe owady a dezynsekcja – jak przebiega zabieg?

Obecność karaluchów, pcheł lub pluskiew w Twoim mieszkaniu wiąże się z koniecznością przeprowadzenia zabiegu dezynsekcji. To, na jaką metodę się zdecydujemy, zależy od skali problemu. Poniżej przedstawiamy przebieg dezynsekcji z podziałem na rodzaje zwalczania niechcianych lokatorów.

 • Dezynsekcja kontaktowa (oprysk) – przeprowadzona w formie oprysku liniowego. Przy użyciu opryskiwacza powierzchnie pokrywane są specjalnymi substancjami. Dzięki tej metodzie łatwiej dostać się do szczelin i zakamarków, w których mogą przebywać insekty. Metoda ta stosowana jest przeciwko większości owadów.
 • Dezynsekcja żelowa (kremowa) - polega na wyłożeniu trutek pokarmowych w formie gęstej pasty. Metoda ta ma zastosowanie jedynie przeciwko karaluchom i prusakom. Zabieg polega na aplikowaniu żelu na powierzchnie, na których zaobserwowano występowanie owadów oraz w miejscach, gdzie zauważono ich wędrówki.
 • Dezynsekcja gazowa (fumigacja) - polega na stosowaniu preparatów wytwarzających lotne związki chemiczne, opary. Zabieg przeprowadzany jest na wiele sposobów. Namiotowanie jest jednym z nich. Polega to na wtłoczeniu preparatu (fumigantu) pod szczelnie zamkniętą folię, pod którą znajduje się obiekt poddany dezynsekcji - dom, silos, szafa. Metoda ta może być stosowana przeciwko wszystkim owadom. Wpływa negatywnie na układ oddechowy insektów.
 • Dezynsekcja zamgławianie ULV (na zimno) - polega na wytworzeniu za pomocą generatora ULV gęstej mgły, która powstaje z tzw. cieczy roboczej (woda + preparat biobójczy). Mgła jest rozpylana wewnątrz lokalu. Jest to nowoczesny sposób wykonywania zabiegów dezynsekcji, dezynfekcji i dezodoryzacji.

Dużą zaletą wytwornic mgły zimnej jest brak działania gorących spalin w rozbijaniu cieczy na mgłę, co ma istotne znaczenie przy stosowaniu preparatów biobójczych, wrażliwych na wysoką temperaturę. Ponadto zastosowanie zamgławiacza ma zasadniczą zaletę - w trakcie zabiegu dociera się do miejsc trudno dostępnych, które mogą być potencjalną kryjówką owadów lub chorobotwórczych mikroorganizmów. Zamgławianie ULV ma przede wszystkim zastosowanie i wykazuje największą skuteczność przy:

 • wspomaganiu w zabiegach dezynsekcji do zwalczania np. pluskiew, moli spożywczych i odzieżowych, szkodników magazynowych,
 • dezynfekcji, zwłaszcza w miejscach trudno dostępnych, ze względu na wysokość lub dużą ilość wyposażenia,
 • usuwaniu nieprzyjemnych zapachów.

Dezynsekcja pluskwy Warszawa

Pluskwa domowa może przenosić aż 40 patogenów. Częste ugryzienia tego insekta mogą doprowadzić do zmian skórnych, gorączki i osłabienia. Rozdrapane wykwity mogą ulegać ponownemu zakażeniu bakteryjnemu. Jak pozbyć się pluskiew?

Najpopularniejszym sposobem pozbycia się owadów jest zastosowanie metody trójfazowej. Polega ona na wykonaniu 3 oprysków w równych odstępach czasu z uwzględnieniem rotacji insektycydów. Taki sposób postępowania jest spowodowany możliwością wykazywania przez pluskwę odporności na poszczególne substancje czynne. Po zabiegu zaleca się opuszczenie mieszkania na ok. 1 godziny do momentu wyschnięcia opryskanych powierzchni.

Dezynsekcja prusaków Warszawa

Do pozbycia się prusaków i karaluchów warto wykorzystać metodę żelową – o której pisaliśmy już wcześniej. Te owady są nie tylko uciążliwe, ale i niebezpieczne. Zanieczyszczają żywność odchodami i bakteriami. Przenoszą groźne dla zdrowia grzyby oraz wirusy. Przebywanie w pomieszczeniach, w których znajdują się te insekty i wdychanie zapylonego powietrza ich odchodami, przyczynia się do rozwoju chorób związanych z układem oddechowym.

Dezynsekcja – jak przygotować mieszkanie?

Podczas przeprowadzania zabiegu dezynsekcji w pomieszczeniach mogą znajdować się jedynie osoby, które mają na sobie specjalistyczną odzież ochronną. W przypadku lokali mieszkalnych należy je odpowiednio przygotować:

 • opróżnić komory na pościel w łóżkach typu tapczan, wersalka,
 • spakować pościel do foliowych worków,
 • w przypadku łóżek składających się z ramy i stelaża, zdjąć z materaca pościel, a sam materac wyjąć z ramy,
 • zdjąć z łóżek narzuty, nakrycia, pokrowce, poduszki itp.,
 • w pobliżu łóżek nie mogą znajdować się rzeczy codziennego użytku (np. pilot od telewizora, książki, leki, garderoba),
 • zabezpieczyć produkty spożywcze, przedmioty służące do celów spożywczych,
 • należy zabezpieczyć folią dziecięce zabawki,
 • w przypadku dezynsekcji gazowej należy dodatkowo uszczelnić wentylację, otwory, szczeliny, szpary oraz drzwi itp., a także wyłączyć urządzenia elektryczne i zamknąć dopływ gazu,
 • wyjść z mieszkania na czas od 1 do 4 godzin, w zależności od zastosowanej metody,
 • po powrocie do mieszkania zmyć podłogi, blaty stołów, przetrzeć przedmioty codziennego użytku.

Dezynsekcja w bloku - jak wygląda?

Bloki mieszkalne są idealnym środowiskiem dla insektów z uwagi na wiele wilgotnych i zanieczyszczonych miejsc. Stąd też wymagana jest regularna dezynsekcja. To, jakie metody zostaną zastosowane podczas zabiegu, w dużej mierze zależy od tego, z jakiego typu problemem mamy do czynienia. Jeżeli rozprzestrzenianie się owadów jest bezpośrednio związane z jednym z mieszkań, należy rozpocząć zabieg u źródła, a dopiero w późniejszym etapie wyjść na klatkę schodową. Jeżeli wiesz, że administracja planuje przeprowadzenie dezynsekcji, dobrze jest uszczelnić miejsca przy rurach lub szczelinach przypodłogowych (może to uchronić przed próbą przedostania do mieszkania uciekających owadów (prusaki, karaluchy) z części wspólnych budynku).

Odpowiedzialność za dezynsekcję części wspólnych ponosi zarządca budynku. Gdy problem pojawił się w Twoim mieszkaniu, warto zgłosić się do profesjonalnej firmy lub w porozumieniu z administratorem budynku poprosić o dezynsekcję techników prowadzących zabiegi na klatce schodowej.

Dezynsekcja – czy jest szkodliwa dla ludzi?

Zabieg dezynsekcji jest szkodliwy i może negatywnie wpłynąć na organizm. Do pomieszczeń, w których przeprowadzana jest dezynsekcja, wstęp ma wyłącznie pracownik, który jest wyposażony w kombinezon, maskę ochronną oraz niezbędny sprzęt. Po wykonaniu zabiegu lokal musi pozostać pusty przez kilka godzin (od 1 do 4). Po upływie tego czasu, poddane dezynsekcji pomieszczenia należy starannie przewietrzyć przez min. 30 min., a powierzchnie płaskie (podłogi, blaty, elementy wyposażenia) starannie umyć wodą z detergentem.

Kompleksowe usługi dezynsekcji Warszawa – firma dezynsekcja Warszawa- profesjonalna firma CleanSpot!

W CleanSpot wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości, certyfikowane oraz sprawdzone środki chemiczne (insektycydy). W ograniczonym stopniu używamy również metody mechanicznej i biologicznej. Naszym celem jest 100% zadowolenie klientów, dlatego wszystkie zabiegi z zakresu dezynsekcji są objęte 3-miesięczną gwarancją. W przypadku, gdy po upływie 2 tygodni od momentu wykonania zabiegu insekty znów się pojawią, następną dezynsekcję przeprowadzamy nieodpłatnie.

Pozbądź się problemu z insektami. Dezynsekcja z CleanSpot to gwarancja sprawnie i rzetelnie przeprowadzonych zabiegów. Zadbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich.

Usługi dezynsekcja Warszawa – zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Dezynsekcja Warszawa - obszar działania

Warszawa: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz Tarchomin, Gocław, Grochów, Bródno, Stegny, Sadyba, Służew.

A także okoliczne miejscowości: Marki, Ząbki, Zielonka, Wołomin, Radzymin, Mokre, Okuniew, Halinów, Dębe Wielkie, Mińsk Mazowiecki, Józefów, Otwock, Piaseczno, Pruszków, Błonie, Leszno, Sochaczew, Żelazowa Wola,, Leoncin, Sowia Wola, Truskaw, Łomianki, Izabelin, Klaudyn Czosnów, Nowy Dwór Mazowiecki, Pomiechówek, Jabłonna, Legionowo, Wieliszew, Nieporęt, , Zegrze, Serock, Nasielsk.

Działamy również w miastach i powiatach takich jak:

 • Wyszków i cały powiat Wyszkowski,
 • Legionowo i cały powiat Legionowski,
 • Nasielsk i cała gmina Nasielsk,
 • Nowy Dwór Mazowiecki i cały powiat Nowodworski.