Nasza firma zajmuje się profesjonalnym i kompleksowym sprzątaniem domów, mieszkań i biur.

Oferujemy Państwu następujące usługi:

Sprzątanie i dbanie o czystość i higienę w budynkach – odkurzanie, mycie podłóg, czyszczenie mebli, sprzątanie łazienek, kuchni, pranie dywanów, wykładzin i mebli tapicerowanych. Wykonujemy również specjalistyczne prace porządkowe takie jak: sprzątanie po pracach budowlanych oraz poremontowych.

Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, co jest podstawą zadowolenia naszych klientów. Stworzyliśmy zespół sprzątający składający się ze specjalistów w swojej dziedzinie, którzy wyróżniają się sumiennością, rzetelnością, precyzją, a także wysoką kulturą osobistą. Wszystkie świadczone przez nas usługi są poddawane regularnym ocenom jakości. Stosujemy nowoczesny sprzęt przeznaczony do sprzątania, a także sprawdzone środki chemiczne. Godziny pracy dostosowujemy zawsze indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Nasze usługi to gwarancja najwyższej jakości!

Nasze usługi kierujemy zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Działamy na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.

Na terenie Warszawy zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta.

Sprzątanie wewnątrz budynków - informacje szczegółowe.

Sprzątanie mieszkań/domów - informacje szczegółowe.

Wykaz pozostałych prac wykonywanych przez naszą firmę:

 • pranie dywanów i wykładzin - Pierzemy dywany i wykładzin zarówno w Państwa domach, jak i w biurach, szkołach, kinach oraz wszelkich pomieszczeniach firmowych. Metoda prania dywanów i wykładzin stosowana przez naszą firmę, to metoda ekstrakcyjna polegająca na spryskiwaniu i jednoczesnym odsysaniu roztworu wody i środka czyszczącego rozprowadzonego na czyszczonej powierzchni. Brud jest rozpuszczany i usuwany, a pozostała niewielka wilgoć resztkowa pozwala na szybkie wyschnięcie dywanu lub wykładziny. Jest to metoda dogłębnego czyszczenia, bez możliwości przemoczenia pranych powierzchni.

  Cennik >>

 • pranie tapicerki meblowej - Oferujemy Państwu profesjonalne pranie i czyszczenie kanap, foteli, narożników, itp. Pranie tapicerki to nie tylko pozbycie się widocznych zabrudzeń. To także odświeżanie materiałów, którymi meble są obite oraz usunięcie drobnoustrojów, które są nieodłącznym towarzyszem człowieka.
  Utrzymanie tapicerki meblowej w czystości jest niezwykle ważne, nie tylko dla poczucia komfortu, ale przede wszystkim dla zdrowia i wyeliminowania alergenów pochodzących z roztoczy, które są odpowiedzialne za alergiczny nieżyt nosa, ciągłe bóle głowy oraz astmę oskrzelową.
  Meble czyścimy metodą ekstrakcji natryskowej (rozprowadzanie środka czyszczącego przez jego ciśnieniowe spryskiwanie i odsysanie rozpuszczonego brudu).

  Cennik >>

 • sprzątanie obiektów po budowach, remontach - Zakres prac obejmuje czyszczenie futryn, drzwi, mycie okien, maszynowe czyszczenie podłóg twardych (gres, terakota), pranie powierzchni pokrytych wykładziną dywanową, czyszczenie glazury, czyszczenie mebli itp.

  Cennik >>